top of page

Wethouder Wolters inwoner van Nieuwkoop

In de afgelopen zomer is wethouder Bernadette Wolters verhuisd naar de gemeente Nieuwkoop.

Bernadette had bij haar aantreden in 2018 aangegeven bereid te zijn naar onze gemeente te verhuizen en naar een geschikte woning op zoek te gaan. Totdat het zover was werd door de gemeenteraad ontheffing gegeven omdat Bernadette buiten de gemeente woonde (gemeente Alphen aan den Rijn). Zo'n ontheffing wordt voor één jaar afgegeven en deze is in het voorjaar 2019 opnieuw gegeven. Wij zijn blij dat het haar gelukt is om een fijne woning te vinden en dat ze nu als inwoner van onze gemeente haar werk als wethouder kan voortzetten.

Het bestuur en fractie van Natuurlijk Nieuwkoop wensen haar veel woonplezier toe in de gemeente Nieuwkoop!

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • facebook.com/natuurlijknieuwkoop
  • @natuurlijkNK
bottom of page